Afscheid groep 8

Afscheid groep 8

Dinsdag 16 juli voeren de groepen 8a en 8b samen de musical “Gewoon Super” op. Onder schooltijd gaan ze die dinsdag in restaurant “De Keizerskroon” optreden voor de leerlingen van onze school en ‘s avonds om 19.30 uur voor ouders, grootouders en andere belangstellenden, waaronder o.a. oud-leerlingen.

“Gewoon Super” gaat over een supermarkt waar de tijd een beetje heeft stilgestaan. Door een grap van Kapot TV gaat deze super meedoen met de wedstrijd voor Supermarkt van het jaar.........

Na de voorstelling is er alleen voor de leerlingen van groep 8a/8b en hun ouders/verzorgers een feestelijke bijeenkomst in restaurant “De Keizerskroon”. Deze bijeenkomst zal tot ongeveer 22.30 uur duren.

Wij wensen alle leerlingen veel succes en plezier op de middelbare school!

Naar het overzicht