Bezoek Goma BV

Bezoek Goma BV

Bezoek Goma BV

Op donderdagmorgen 23 mei is groep 8A op bezoek geweest bij Goma, een metaalverwerkingsbedrijf in Hengelo (Gld.). De vader van een leerling uit onze groep, dhr. E. Harkink, die zelf bij Goma werkt, heeft groep 8A uitgenodigd om hier een kijkje te komen nemen.

De leerlingen werden door dhr. Harkink welkom geheten en na een algemene inleiding over wat Goma BV is en doet en verduidelijkt met Powerpoint en film werd de groep in vieren verdeeld.

Elke groep ging met een begeleider door de productiehallen. Hier werd verteld over de verschillende soorten metaal, de computergestuurde robots en lasermachines, de poedercoatstraat en tot slot mochten de kinderen zelf ook nog een mobieltjesstandaard in elkaar zetten.

Na de rondleiding kregen de kinderen een glaasje fris aangeboden. De kinderen vonden het een leuke en leerzame morgen.

Naar het overzicht